Cocktail

Individuální zájezdy do USA s ESO travel

Spojené státy americké můžete navštívit a procestovat sami, i když je neznáte. Cestovní kancelář ESO travel poskytuje zájemcům dobrou službu – individuální plány cest po USA připravené přímo „na míru“ jejich představám a možnostem. Cestovní kancelář ESO travel pořádá zájezdy do USA už mnoho let, takže je má dobře zmapované. V mnohých turistických destinacích využívá dobré konexe, díky kterým budou splněna všechna vaše přání.

Pracovníci ESO travel, po konzultacích s vámi, sestaví podrobný plán vaší cesty: budete vědět jak, kudy a kam jet, dají vám tipy, kde se dobře, levně nebo speciálně najíst, v ubytovacích zařízeních na vás bude čekat zajištěný nocleh. Předem se dozvíte, jaké další zajímavosti na vás čekají, o kterých jste třeba ani nevěděli. Individuální plán bude sestaven i s ohledem na peněžní prostředky, které chcete na „americký výlet“ uvolnit.

Cestovní kancelář ESO travel vám zajistí letenku do USA a povinné pojištění. Budete-li chtít na své cesty auto, můžete si je vybrat předem: teréní s náhonem na všechna čtyři kola, elegantní kabriolet, vícemístný van, rodinný vůz nebo menší ekonomické vozítko. Budete přesně vědět, kde a kdy si auto vyzvednout a vrátit. Podle potřeby můžete i při soukromé cestě použít služeb průvodce.

Využití služby ESO travel k sestavení individuálního cestovního plánu klientům nejen zajistí pohodlné cestování bez žádných organizačních a technických starostí, ale rovněž ušetří čas a zbytečně vynaložené peníze. Jste novomanželé a chcete prožít líbánky na západní polokouli? Lákají vás místa, která znáte z filmů či literatury, ale žádná cestovní kancelář tam nejezdí? Máte speciální zájmy (horolezectví, rybaření, focení) a při standardním zájezdu byste se jim nemohli věnovat? Chcete navázat osobní obchodní styky? Program individuálních plánů cesty do USA je určený přímo pro vás.

Partneři

ESO travel

Informace na tomto webu pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, která je pravidelně oceňovaným touroperátorem TTG Awards pro oblast USA. Vydejte se na zájezd do USA i vy!

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@zajezdyusa.info