Cocktail

Poznávací zájezdy s ESO travel

Vydat se do USA na některý z poznávacích zájezdů cestovní kanceláře ESO travel, to je jistota úžasných zážitků s maximálně efektivním využitím času. Je možno vybírat si podle různých kritérií: doby trvání, místa či specifického zájmu turistů. Některé poznávací zájezdy do USA jsou zaměřeny na určitou lokalitu (je-li možno toho výrazu použít vzhledem k rozsáhlosti kontinentu): To nejlepší z Floridy, Dobrodružství Aljašky a Yukonu, Zemí kaňonů a puebel, To nejlepší z východu USA, USA západ a Florida. Jiné poznávací zájezdy mají za cíl poznání velkých měst: New York, New York, Metropole východu USA a Kanady nebo New York s odpočinkem na Floridě.

Dalším typem poznávacích zájezdů v nabídce ESO travel jsou cesty za přírodními krásami USA: Vzhůru do Yellowstonu, Kudy táhnou lososi: ze Seattlu do Anchorage, V zajetí vulkánů či Zimní safari v Utahu a Yellowstonu. Kombinací poznávání měst i přírody jsou například zájezdy To nejlepší z USA, Města a příroda východu USA, Města a příroda západu či Z Floridy do New Yorku.

Ve velké oblibě jsou okružní jízdy, například Americký západ - zlatý okruh, Velký okruh Havajskými ostrovy a dále populární „velké cesty“: Velká cesta velkou zemí, Velké jižní dobrodružství, případně Americkým jihozápadem do Nového Mexika.

Poznávací zájezd s ESO travel může být i kombinací cestování po pevnině a plavby lodí. Zájemci se mohou vydat třeba na Americký severozápad a plavbu Aljaškou. Úplný seznam nabízených poznávacích zájezdů (včetně individuálních) jsou k nalezení na webových stránkách ESO travel.

Jednotlivé zájezdy tam jsou obsahově a místně popsány den za dnem konání. Délka zájezdu je vyjádřena v katalogu počtem dní. Jen malé upozornění: Nabídka v katalogu je připravována ve značném časovém předstihu před realizací zájezdu, takže se může stát, že v době konání zájezdu nastaly nové okolnosti, které mohou zapříčinit dílčí změny v programu.

Partneři

ESO travel

Informace na tomto webu pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, která je pravidelně oceňovaným touroperátorem TTG Awards pro oblast USA. Vydejte se na zájezd do USA i vy!

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@zajezdyusa.info