Cocktail

Plavby po moři s ESO travel

Romantická a nezapomenutelná, taková bude vaše dovolená strávená plavbou po moři kolem amerického pobřeží. Není to nic nemožného. Cestovní kancelář ESO travel může zájemcům několikadenní plavby lodí nabídnout, a to v několika variantách: Karibik a Bahamy největší lodí světa, Západní Karibik nebo Východní Karibik. Největší lodí světa se dá plavit i na trase Haiti - Jamajka – Mexiko. Plavba lodí může mít rovněž charakter cesty Z New Yorku do Karibiku nebo drsnou a přesto pohádkovou Ledovou říší Aljašky.

Cestující mají na lodi veškeré pohodlí. Strava během plavby v Karibiku, jakož i při jiných plavbách po moři, je formou plné penze, která se skládá ze snídaně, oběda, večeře, popřípadě občerstvení během dne a půlnočního bufetu. V kajutách je postel, WC a sprcha, šatník, satelitní televize, telefon. Na některých lodích je za poplatek možné připojení k internetu přímo z kajuty (počítače v kajutách nejsou).

V restauracích na lodích bývá k dispozici klasický bufet pro každého strávníka, lehká italská kuchyně, gurmánské výtvory francouzských chef de cuisine, exotikou provoněné asijské speciality i šťavnaté steaky z amerických prérií. Během plavby lodí můžete využít multifunkční sportovní hřiště (basketbal, volejbal, malý fotbal), stolní tenis, boxerský ring, aerobik, aqua aerobik, cvičení jógy, kickbox, posilovnu, dále lezeckou stěnu pro různě pokročilé lezce, surfařskou vlnu a ledovou plochu.

Lodě jsou vybaveny velkokapacitními divadelními sály, v nichž se konají večerní představení. Na všech lodích jsou k dispozici bazény a brouzdaliště pro děti. Dospělí mohou využít wellness a lázeňský program (některé procedury jsou zpoplatněny). Při plavbě v Karibiku i při plavbě na Aljašku si při zastávkách prohlédnete všechny pobřežní krásy. Při dovolené strávené plavbou lodí z nabídky ESO travel se budete cítit jako v ráji.

Partneři

ESO travel

Informace na tomto webu pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, která je pravidelně oceňovaným touroperátorem TTG Awards pro oblast USA. Vydejte se na zájezd do USA i vy!

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@zajezdyusa.info