Cocktail

Pobytové zájezdy s ESO travel

Pobytové zájezdy do USA volí turisté, kteří chtějí důkladně poznat jedno místo. Jsou ideální pro manželské páry či rodiny s dětmi. Dlouhodobě nejoblíbenějšími a nejprodávanějšími jsou zájezdy na floridský poloostrov (zejména do Orlanda s návštěvou zábavního parku Disney's Dream Maker), do New Yorku, na Havajské ostrovy a do ráje hazardních hráčů Las Vegas.

U pobytových zájezdů s ESO travel mají klienti zajištěno vše - letenku, transfer z letiště, ubytování i stravu podle přání: pouze snídaně (kontinentální, bufet nebo švédský stůl), polopenzi, plnou penzi či stravování v režimu all inclusive. Po celou dobu pobytového zájezdu do USA je klientům k dispozici také delegát se znalostmi místních poměrů.

Než na pobytový zájezd v USA odjedete, je dobré seznámit s podrobnými informacemi a podmínkami cestování s ESO travel. Měli byste vědět, že délka pobytového zájezdu je vyjádřena v katalogu počtem dní. Do nich jsou zahrnuty i dny určené na cestu, a to i v případech, kdy je doprava organizována v pozdních nočních nebo časných ranních hodinách.

Rovněž počítejte s tím, že dovolená v USA je pro mnohé turisty spojena s bohatým nočním životem. Proto jsou některá turistická střediska přesycena zábavními podniky – bary, vinárnami, diskotékami a nočními kluby, jejichž provoz je obvykle hlučný. Pobytová místa v zahraničí mají velmi podobný ráz a zábava k nim neodmyslitelně patří. Při sebelepší vůli ze strany cestovní kanceláře nelze zajistit absolutní ticho v nočních hodinách.

Pamatujte také na některá omezení - ani v turistických centrech se nemůžete bez problémů převlékat na pláži do plavek, koupat nazí (ženy ani bez horního dílu plavek). S přesnými pokyny pro spokojený pobyt se můžete seznámit i na webových stránkách ESO travel.

Partneři

ESO travel

Informace na tomto webu pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, která je pravidelně oceňovaným touroperátorem TTG Awards pro oblast USA. Vydejte se na zájezd do USA i vy!

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@zajezdyusa.info